Starostlivosť o tvár:

Hĺbkové čistenie
Kúra AHA kyselinami
Masáž tváre a dekoltu
Mikromasáž očí
Tvarovanie a farbenie obočia
Farbenie rias
Lepenie trsov mihalníc
Predlženie mihalníc Perfect Silk Lashes
Depilácia voskom
Ošetrenie IPL prístrojom
Líčenie
Parafínový zábal rúk

Fotoomladenie :
Fotoomladenie je v súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna metóda bez použitia chirurgického zákroku na omladenie a regeneráciu pokožky. Pri tejto metóde sa používa IPL, kde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a podporuje tvorbu kolagénových vlákien, ktoré sú zodpovedné za vypnutie pokožky. Aplikáciou IPL sa vrásky zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, navyše prichádza aj k farebnému zjednoteniu pleti, odstráneniu cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov. Touto metodikou môže byť ošetrená akákoľvek  časť ľudského tela.
Je vhodná ako pre ženy, tak i pre mužov. Počet ošetrení, rovnako ako aj čas potrebný na ich vykonanie je individuálny. Konečný efekt závisí od mnohých faktorov ako je napr. celkový zdravotný stav, imunita organizmu a jeho schopnosť regenerácie. Aby bola táto metóda účinná, je potrebné, aby klient absolvoval dostatočný počet ošetrení v určitých intervaloch, ktoré mu doporučí pracovník kozmetického salónu Beauty.

Kontraindikácie : gravidita, dojčenie, onkologické ochorenie aj prekonané, kožné infekcie, užívanie fotosenzibilných liekov /tetracyklín…/, AIDS, HIV infekcia, endokrinologické poruchy, diabetes – pokiaľ nie je pod kontrolou.

Zákaznička musí dodržiavať všetky pravidlá určené na dosiahnutie optimálneho predpokladaného výsledku:
1. Dodržiavať časové rozpätie , určené medzi jednotlivými sedeniami.
2. Nepoužívať žiadne iné spôsoby ošetrenia, než tie, ktoré sa vykonávajú priamo v kozmetickom salóne Beauty,alebo ktoré boli vopred skonzultované
a odsúhlasené s ošetrujúcou kozmetičkou.
3. Používať na domácu kúru len odporučené produkty.
4. Nevystavovať sa slnečnému, alebo solárnemu U.V.A. žiareniu, 5 dní pred a 5 dní po ošetrení Pulzným svetlom, /nebezpečenstvo popálenia !/
5. Včas informovať ošetrujúcu kozmetičku o užívaní fotosenzibilných, alebo hormonálnych liekov a eventuálne možnosti patologických zmien.
Pri dodržaní všetkých podmienok sa vráti pokožka približne do stavu spred piatich rokov. Efekt zákroku je dlhodobý.
Lepšia pružnosť pokožky vydrží dva až tri roky.

Epilácia :
Epilácia prebieha na základe záblesku Intenzívneho Pulzného Svetla, ktoré sa transformuje na teplo, ktoré prechádza cez pokožku a zasahuje vlasový korienok. Zároveň ho tým oslabuje a zatavuje cievky, ktoré vyživujú samotný vlasový korienok a tým dochádza k jeho zničeniu a následnému odumretiu chĺpku. Toto sa deje s chĺpkami vo fáze ich aktívneho rastu a takýmto spôsobom sa dosahuje čiastočné obmedzenie ich rastu po každom ošetrení. Touto metodikou môže byť ošetrená akákoľvek časť ľudského tela.

Počet ošetrení, rovnako ako čas potrebný na ich vykonanie je individuálny. Konečný efekt závisí od mnohých faktorov ako je napr. fototyp chĺpka, pokožky, citlivosť kože, ale tiež celkový zdravotný stav,imunita organizmu a jeho schopnosť regenerácie.
Dlhodobé užívanie hormonálnej liečby alebo steroidov môže znížiť, alebo oddialiť konečný výsledok. Aby bola táto metóda účinná, je potrebné aby klient absolvoval dostatočný počet ošetrení v pravidelných intervaloch, ktoré mu doporučí pracovník kozmetického salónu Beauty. Na konci programu sa môžu objaviť jemné chĺpky, tzv „páperie“, ktoré slúži na ochranu pokožky. Výsledkom ošetrení je redukcia ochlpenia v priemere o 80 až 90 %. Preto pri ošetrení nie je potrebné použiť žiaden chladivý gél pred, ani po zákroku, ako je to u iných metód.

Kontraindikácie : gravidita, dojčenie, onkologické ochorenia aj prekonané, kožné infekcie, užívanie fotosenzibilných liekov /tetracyklín…/, AIDS, HIV infekcia, endokrinologické poruchy, diabetes – pokiaľ nie je pod kontrolou.
Zákaznička musí dodržiavať všetky pravidlá určené na dosiahnutie optimálneho predpokladaného výsledku:

1.Dodržiavať časové rozpätie , určené medzi jednotlivými sedeniami.
2.Nepoužívať žiadne iné spôsoby depilácie, než tie, ktoré sa vykonávajú priamo v kozmetickom salóne Beauty,  alebo ktoré boli vopred skonzultované a odsúhlasené s ošetrujúcou kozmetičkou.
3.Používať na domácu kúru len odporučené produkty.
4.Nevystavovať sa slnečnému, alebo solárnemu U.V.A. žiareniu, 5 dní pred a 5 dní po   ošetrení Pulzným svetlom, / nebezpečenstvo popálenia ! /
5.Včas informovať ošetrujúceho technika o užívaní fotosenzibilných, alebo hormonálnych     liekov a eventuálne možnosti patologických zmien.

Odstránenie pigmentových škvrń :
Hnedé pigmentové škvrny (lézie) sú prejavom nadmernej miestnej tvorby kožného farbiva – melanínu. Pôsobením slnečného žiarenia, vplyvom niektorých hormónov, alebo aj ako prejav starnutia sa melanín tvorí vo väcšom množstve a je tmavší. Pigmentové škvrny nepredstavujú zdravotné riziko, ale trápia ľudí v každom veku z estetického hľadiska. K najnovším metódam odstraňovania pigmentových škvŕn patrí metóda fotoomladenia pokožky, ktorá využíva unikátnu IPL technológiu.
Lúč IPL sa zachytáva v kožnom pigmente. Tým, že lúč zhluk pigmentových buniek rozbije, pigment sa rozptýli a fľaky sa vybielia.
Úspešnosť vybielenia na tvári a dekolte je na šestdesiať až sedemdesiať percent, na rukách dokonca na osemdesiať až devätdesiať percent. Lepšie výsledky sú
u tých, ktorí majú fľaky krátko. Na dva až tri dni po ošetrení fľaky dokonca stmavnú, ale je to len dočasný jav. Pleť treba chránit pred slnkom, používať
krémy s veľmi vysokým ochranným faktorom. Tieto ošetrenia je preto vhodné robit v neslnečnom období od jesene do jari.

Ošetrenie akné :
IPL výrazne redukuje zápaly pokožky a rozšírené póry. Ošetrenia musia byť pravidelné. Na zákroky pomocou IPL používame prístroj Water Light 80 (www.novaestetyc.sk), ktorý patrí medzi svetovú špičku, vďaka dokonale vyriešenému spôsobu chladenia prenikajúceho lúča.

Preto pri ošetrení nie je potrebné použiť žiaden chladivý gél pred, ani po zákroku, ako je to u iných metód.Ošetrenie je v zásade bezbolestné, veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života.